Uchwyt rowerowy na telefon jaki wybrać?

Podróżowanie z telefonem komórkowym jest wspaniałym doświadczeniem, ale kiedy jeździmy na rowerze po mieście lub gdzieś na wakacjach, powinniśmy trzymać telefon blisko siebie, aby nie wypadł nam “przypadkowo” z kieszeni lub torby. Tu właśnie z pomocą przychodzą nam uchwyty rowerowe.

Jeśli kochasz jazdę na rowerze i lubisz nagrywać swoje wycieczki za pomocą smartfona, zdecydowanie musisz kupić uchwyt rowerowy do telefonu.

Jeśli szukasz uchwytu rowerowego do smartfona, możesz rozważyć wiele różnych modeli. Niektóre z nich są przeznaczone do zamocowania na ramie roweru, inne można przypiąć do pasa biodrowego lub do paska na ramię. Istnieją również modele, które pozwalają na zamocowanie ich bezpośrednio na kierownicy i te, które mają bardziej uniwersalny design, który może być używany przez przymocowanie ich do prawie każdej powierzchni.

Próba robienia zdjęć lub kręcenia filmów podczas jazdy na rowerze może być bardzo niebezpieczna! Znam wielu rowerzystów, którzy tego próbowali i wszyscy wylądowali w szpitalu.

Najpopularniejsze rodzaje uchwytów to te, które mocują telefon bezpośrednio na kierownicy lub na wsporniku roweru. Te typy mocowań są idealne, jeśli chcesz mieć wolne ręce podczas jazdy lub jeśli chcesz łatwy sposób, aby wyświetlić mapę podczas jazdy na rowerze przez nieznane obszary.

Dlatego radzę wybrać najlepszy uchwyt rowerowy na telefon dostępny na rynku.

Oto niektóre z najlepszych uchwytów rowerowych na telefon, jakie znalazłem:

  1. iBOLT Bike Phone Mount
  2. Arkon Handlebar Bike Mount
  3. iOttie Easy One Touch 2 Bike Mount Holder

Inny, dobry uchwyt

Uchwyt Trip Case Bike Mount

Uchwyt Trip Case Bike Mount jest wykonany z wysokiej jakości plastiku, co pozwala mu utrzymać do 6-8 funtów. Wykonany w USA, uchwyt ma 9-calowe ramię na gęsiej szyi, które jest wygięte i zapewnia dużą swobodę regulacji. Mocowanie to mocuje się bezpośrednio na wsporniku lub kierownicy roweru dając szybki dostęp do GPS podczas jazdy na rowerze. Ma również gumowaną powłokę, która zapobiega ślizganiu się i przesuwaniu na kierownicy, więc nie musisz się martwić o ponowne dostosowanie go podczas jazdy.

Uchwyty rowerowe telefonu, takie jak ten, oferują wolne ręce doświadczenie podczas jazdy, pozwalając kontrolować swoje urządzenie tylko jedną ręką. Nie ma żadnych przewodów ani linek, co pozwala na łatwą instalację i demontaż, gdy nie są używane. Trip Case jest kompatybilny zarówno ze smartfonami, jak i urządzeniami GPS, co czyni go bardzo uniwersalnym.

Uchwyt rowerowy na telefon jaki wybrać? Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu, Państwa wszelkie wątpliwość zniknęły.