Sklep z rowerami i serwis w Krakowie

Jesteśmy sklepem i serwisem rowerowym w Krakowie. Zajmujemy się naprawą wszystkich rodzajów rowerów. Zaletą naszej oferty jest to, że mamy bardzo wysoką jakość produktów w bardzo przystępnej cenie. Naszymi klientami są studenci, osoby pracujące w centrum Krakowa, turyści, a także stali klienci, którzy wracają do nas raz za razem.

Kraków stał się bardzo popularną letnią destynacją dla rowerzystów, którzy chcą wykorzystać miasto, aby poprawić formę i dodać trochę przygody do swoich treningów.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu następujące usługi dotyczące rowerów:

Sprzedaż – Zajmujemy się sprzedażą rowerów nowych i używanych. Nasza oferta jest przedstawiona na stronie internetowej.

Serwis – Z przyjemnością wykonamy nasze usługi na Państwa rowerze lub rowerze górskim: wymienimy części, naprawimy, wyregulujemy hamulce lub przerzutki, złożymy go z części lub zbudujemy rower od podstaw. Serwis wykonywany jest przez wykwalifikowanych mechaników, którzy używają wysokiej jakości komponentów i części zamiennych.

Naprawa – naprawiamy wszystkie typy rowerów z wymianą lub bez wymiany części. Naprawy wykonujemy dla firm, organizacji i osób prywatnych. Usługa jest dostępna w naszym sklepie lub w Twoim domu, w zależności od potrzeb klientów.

Dajemy naszym klientom możliwość zakupu u nas szerokiej gamy akcesoriów do swoich rowerów lub ewentualną możliwość zamówienia produktu na zamówienie. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

Nasz sklep z rowerami i serwis w Krakowie świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie podstawowych i zaawansowanych napraw rowerów.

W naszej ofercie znajdują się części zamienne do małych pojazdów, narzędzia naprawcze i akcesoria.

Oferujemy zarówno rowery standardowe jak i rowery komunikacyjne. Posiadamy również szeroką gamę rowerów elektrycznych. Nasze produkty pochodzą od największych producentów na świecie, takich jak TREK, GIANT, MERIDA, SCOTT, FELT BIKES, RITCHEY itp. Wszystkie te marki można znaleźć w naszym sklepie. Co więcej, zapewniamy również zadowolenie klientów, a nasze usługi świadczone są przez jednych z najlepszych mechaników w Krakowie. Oferujemy naprawy rowerów od A do Z, w tym: ogólne przeglądy (sprawdzenie hamulców, dokręcenie lub wymiana części), rozwiązywanie problemów (problemy ze zmianą przerzutek), naprawy opon i łańcuchów przy użyciu profesjonalnych narzędzi w naszym warsztacie lub w Twoim domu czy biurze i wiele innych. Nasz personel pracuje na wszystkich typach ram rowerowych, więc możesz zaufać, że sprawimy, że Twój rower znów będzie działał jak nowy!