Rowery indoor cycling

Rowery indoor cycling, to jedne z najlepszych i najbardziej popularnych rowerów stacjonarnych, dzięki którym możemy zrobić odpowiedni trening samodzielnie w domu. Przede wszystkim rower spinningowy, to wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu trening na tym sprzęcie pomoże wzmocnić wydolność krążeniowo-oddechową, a dodatkowo zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować mięśnie ud i łydek.

 

Rower charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym designem, ale również solidnym wykonaniem z profili stalowych. Łańcuchowy system napędowy w połączeniu z mechanicznym systemem hamowania, oparty na 18 kg kole zamachowym, pozwala na bezawaryjną pracę rowerka przez długie lata. Natomiast sam komfort użytkowania podnosi regulowane siedzisko oraz regulowana, wielopozycyjna kierownica. Rower posiada również antypoślizgowe pedały z noskami oraz hamulec bezpieczeństwa, które zapewnią nam bezpieczeństwo w czasie wykonywania treningów.

 

Rower posiada również komputer treningowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprawdzać prędkość z jaką odbywamy nasz trening; dystans, który pokonujemy; czas treningu; ilość spalonych kalorii; puls; a nawet ilość obrotów na minutę. Dodatkowym atutem, które zapewnia funkcja SCAN, jest to, że poszczególne parametry wyświetlane są cyklicznie. Stanowi to duże ułatwienie, dzięki któremu nie mamy konieczności przerywania jazdy, posiadając pełną kontrolę nad treningiem. Kierownica roweru indoor cycling, posiada regulację w pionie i poziomie, dzięki której możemy dostosować rower w zależności do sylwetki osoby trenującej. Ergonomiczny kształt kierownicy umożliwia również wiele rodzajów uchwytów, co jest w spinningu szczególnie ważne. Kierownica została pokryta miękką, antypoślizgową pianką co dodatkowo wpływa na zwiększenie komfortu całego treningu. Siedzisko również posiada funkcję regulacji w pionie i poziomie, dlatego sprzęt idealnie się sprawdzi dla osób zarówno o niskim wzroście, jak i tych znacznie wyższych.

 

Rower posiada również rolki transportowe, dzięki czemu po zakończonym treningu nie musimy się obawiać, że nasz salon bądź inne użytkowe pomieszczenie będzie non stop przypominało siłownię. Dzięki rolkom, jesteśmy w stanie w bardzo łatwy i szybki sposób przemieścić rower do innego pomieszczenia. Rower wzbogacony jest również w hamulec bezpieczeństwa, który znajduje się zaraz pod kierownicą. Dzięki niemu jesteśmy w stanie przerwać w szybki sposób nasz trening, kiedy tylko będziemy tego potrzebować. Sprzęt, posiada również stopki poziomujące.